Venezia – buty dla wymagających

 

Venezia – buty dla wymagających

Venezia istnieje na polskim rynku już szesnaście lat, co oznacza, że ma za sobą kilkanaście wiosenno- letnich sezonów, co jest równoznaczne ze sporym doświadczeniem oraz niezłym wyczuciem potrzeb polskich klientek. W końcu gdyby było inaczej, to buty Venezia nie sprzedawałyby się tak dobrze, a firma nie funkcjonowałaby na rynku tyle czasu. Rzecz jasna na sukces składają się również inne elementy. Doskonała oferta, odpowiednio przeszkolony personel, dobre punkty handlowe i wiele innych rzeczy składa się na efekt końcowy.Najnowsza kolekcja firmy pokazuje, że umie ona zbalansować ofertę pomiędzy najnowszymi trendami, a sprawdzonymi modelami. Dzięki temu klientki, które cenią sobie bardziej tradycyjne rozwiązania będą w stanie znaleźć odpowiadające im obuwie, podobnie jak te panie, dla których liczy się innowacyjność oraz oryginalność.

Dla tych drugich firma przygotowała modele utrzymane w stylu tanecznym. Buty Venezia z tej półki to rozmaite czółenka, niektóre na obcasie, inne z kolei na półplatformie. Większość propozycji z tego zakresu posiada charakterystyczny pasek, który dokładnie obejmuje kostkę, dzięki czemu but dobrze trzyma się nogi. Seria ta jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale również zapewnia niemały komfort noszenia, nawet jeśli któryś z modeli posiada wysoki obcas lub koturnę.

Firma stara się znajdować nowe rozwiązania, które będą przyciągać uwagę klientów. Firma ma świadomość, że Polki przywiązują się do znanych modeli, niemniej stara się proponować im odstępstwa od utartych schematów. Jak na razie mechanizm ten działa bez zarzutów.