Męskie bluzy to nie wstyd!

Męskie bluzy to nie wstyd!

Pamiętacie te czasy, w których bluza była wyłączne kojarzona z modą dla młodzieży i mówiono się o tym, że dorosłemu mężczyźnie po prostu nie przystoi jej założyć? Na szczęście są już daleko za nami i dziś bluzy są elementem mody każdej osoby niezależnie od wieku, a ogrom ich fasonów pozwala nam na całkowite dostosowanie ich do okazji. Co zrobić i co kupić, aby wyglądać stylowo w naszej bluzie? Odpowiedź czeka w dalszej części artykułu!

Materiał to podstawa

Pierwsze, na co warto zwrócić uwagę to materiał, z jakiego wykonany jest produkt. Prawdopodobnie najlepszym i najpopularniejszym jest prawdopodobnie bawełna. Oczywiście zdarzają się produkty zrobione w stu procentach z tego surowca, jednak czasami warto przychylniejszym okiem spojrzeć na mieszanki z na przykład poliestrem. Ważnie jest jednak aby procent bawełny w bluzie wynosił co najmniej 80%. Mimo tego, że znacznie łatwiej wsiąka w niego woda, to mimo wielu prań wciąż świetnie się prezentuje i przede wszystkim – jest wygodna. Najlepsze markowe bluzy znajdziesz tylko na https://www.markoweubrania.com/kategoria/bluzy-polary.

Nasza sylwetka

Drugim ważnym aspektem, jest nasza sylwetka. Tak, mimo tego, jak uniwersalne mogą być takie bluzy, wciąż pewne modele będą pasować pewnym osobom nieco bardziej. Jeżeli jesteśmy osobami szczupłymi, śmiało możemy kupować bluzy z dużymi, ciekawymi nadrukami. Jeszcze lepiej będzie, gdy będą one umieszczone w górnej części ubrania! Dlaczego to takie ważne ? Otóż sprawią one, że nasza sylwetka będzie optycznie znacznie szersza w barkach! W wypadku gdy nasz sylwetka jest nieco tęga, celujmy w kroje, które będą nieco dłuższe niż zwykle. Jeszcze lepiej będzie, gdy kolorystyka ubioru będzie stonowana: barwy pokroju bieli, czerni czy szarości powinny zostać naszym głównym sojusznikiem. W porównaniu do osób szczupłych powinniśmy unikać nadruków, gdyż będą one niepotrzebnie przyciągać uwagę do tego, co chcemy prawdopodobnie ukryć.

Podsumowanie

Wybierając bluzę dla siebie, powinniśmy całkowicie odrzucić nasze przekonania o „nieoficjalności” tego artykułu. Dziś są one tak uniwersalne, jak swetry czy sportowe marynarki a co lepsze, będą pasować do was, nieważne ile macie lat! Panowie, czas zapuścić się na poszukiwania bluzy, która będzie stworzona dla was!