Adidas na zimę

 

Adidas na zimę

Adidas – tę markę kojarzy niemal każdy. Produkuje ona odzież o obuwie, głównie sportowe. Ostatnie lata przyniosły delikatne zmiany w polityce i produkty tej firmy wykraczają poza obręb typowo sportowy. Coraz częściej możemy nabyć odzież elegancką sygnowaną tą marką. Nie brakuje także obuwia zimowego, o którym będzie traktował ten wpis.

Ostatnio, szukając ciekawych butów na zimę (tak, wiem – mamy już połowę stycznia), trafiłem na stronę Adidasa i przejrzałem ofertę zimowego obuwia. Nie jest ona może ogromna, ale każda z zaprezentowanych pozycji ma coś w sobie.

Bardzo ciekawy model, który przykuł mój wzrok na kilka chwil to Adi Navvy Boot. Są to buty stylizowane na typowe buty robotnicze. Jednak nigdy w życiu nie zabrałbym ich na budowę – prędzej do parku na spacer. Wysoka cholewa i doskonała jakość skóry sprawiają, że posłużą nam przez więcej niż jedną zimę.

Świetną propozycję, dla osób które cenią sobie miękką i ciepłą wyściółkę, stanowią Adi Navvy Quilt Leather – kolejne buty zimowe z tej samej serii, co powyższe. Te jednak wyglądają nieco inaczej. Są dwukolorowe oraz wykonane z połączenia różnych materiałów.

Ostatnia propozycja jest już nieco bardziej sportowa. Są to buty Winter Ball Lea. Posiadają wysokie cholewy i miękką wyściółkę, przez co doskonale sprawdzają się w warunkach bardzo trudnych. Nie straszne im zaspy czy śnieg po kolana.